Проекти

Асоціація машинобудівної та вітроенергетичної промисловості

Наші програми та ініціативи

Програма системного відновлення вітроенергетичної промисловості України на основі усунення правових перешкод та обмежень щодо інвестицій

Даний документ є другою редакцією «Програми системного відновлення вітроенергетичної промисловості України на основі усунення правових перешкод та обмежень щодо інвестицій» (далі – Програма),  підготовленою  Інститутом  відновлювальної енергетики  Національної академії наук України,   Державним підприємством  "Виробниче об’єднання  Південний машинобудівний завод ім.О.М.Макарова" Державного космічного агентства України  та  інвестиційною компанією ЄвроУкрВінд.

Обґрунтування необхідності розробки, впровадження і моніторингу «Дорожньої карти комплексного розвитку вітроенергетики та  машинобудівної галузі України»

Вирішення проблем  підйому і стабілізації економіки України залежить від надходження інвестицій у промисловість країни. Вітроенергетика є найбільш перспективною галуззю з  точки зору доступу до інвестиційних коштів. Однією з головних умов для запуску відповідних інвестиційних процесів є розробка відповідних державних документів стратегічного управління (останнім часом, це – так звані Дорожні карти) за міжнародними стандартами.