Про нас

Асоціація машинобудівної та вітроенергетичної промисловості

Засновники та очільники

Засновники Асоціації

Громадська організація «Асоціація машинобудівної та вітроенергетичної промисловості» була заснована у серпні 2016 року.

 

Засновниками Асоціації виступили: Інститут відновлюваної енергетики НАН України, та Інститут проблем машинобудування

ім. А.М. Підгорного.

 

Тоді ж Головою Асоціації було обрано член-кореспондента НАН України С.О. Кудрю, а Президентом Асоціації – академіка Ю.М. Мацевитого.

Наша місія

Нами визначено приорітетні напрямки нашої місії, а саме:

Забезпечення та сприяння розвитку машинобудування та вітроенергетичної промисловості в Україні через усунення правових перешкод; координація зусиль організацій, установ та громадян, зацікавлених у розвитку машинобудування та вітроенергетичної промисловості в Україні.

Наші програми

Наші Програми спрямовані  на реалізацію головної мети нашої Асоціації –розблокування   конкурентного вітренергетичного ринку України для:

•    суттєвого збільшення незалежної від поставок імпортного палива генерації екологічно чистої електроенергії шляхом будівництва і експлуатації ВЕС загальною потужністю 16 000 МВт;
•    конверсії підприємств колишнього військово-промислового комплексу машинобудівельної галузі України шляхом організації виробництва компонентів сучасних моделей ВЕУ для покриття внутрішнього і зовнішнього попиту на обладнання для ВЕС;
•    виконання Україною міжнародних угод і директив ЄС щодо стимулювання розвитку відновлюваної енергетики;
•    виконання Україною зобов‘язань щодо скорочення викидів парникових газів відповідно до вимог Рамкової Конвенції ООН про зміну клімату.